banner

Kontakta oss på Vesterhavsskolan!

 

Skolvärd Lina Ahl 0346 - 12220 l.ahl@vesterhavsskolan.se
Lärarrum  Arenan 0346 - 12220
Lärarrum Hertigen 0346 - 12220 -
Lärarrum  Villan 0346 - 12220

Skolsköterska 

Birgitta Bengtsson

0346 - 12220

elevhalsa@vesterhavsskolan.se

Skolläkare

Therese Mårtensson

Kontaktas via skolsköterskan

Rektor/VD Jörgen Frostlund 0346 - 12220 j.frostlund@vesterhavsskolan.se
Tillsynsledare Svante Ahlberg 0346 - 12220 s.ahlberg@vesterhavsskolan.se
Plan.ledare Andreas Stenslund      0346 - 12220 a.stenslund@vesterhavsskolan.se
Administration  Tina Walter 0346 - 12220

tina.walter@hertigen.se

Kurator  Karin Mellin 0346 - 12220 mellin.karin@gmail.com

Studie- och yrkesvägledare      

Linda Lundin 0346 - 12220 l.lundin@vesterhavsskolan.se

Speciallärare

Hemsida Dennis Oredsson

 

  

  

Adress

Vesterhavsskolan

Elvägen 4

311 40 Falkenberg

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies