banner

Kontakta oss på Vesterhavsskolan!

 

Skolvärd, Lina Ahl 0346 - 12220 l.ahl@vesterhavsskolan.se
Lärarrum, Arenan 0346 - 12220
Lärarrum, Hertigen 0346 - 12220 -
Lärarrum, Villan 0346 - 12220           

Skolsköterska, Birgitta Bengtsson

Skolläkare, Therese Mårtensson 

0346 - 12220

 

elevhalsa@vesterhavsskolan.se

Kontaktas via skolsköterskan.

Rektor/VD,  Jörgen Frostlund 0346 - 12220 j.frostlund@vesterhavsskolan.se
Tillsynsledare, Svante Ahlberg 0346 - 12220 s.ahlberg@vesterhavsskolan.se
Plan.ledare, Andreas Stenslund 0346 - 12220 a.stenslund@vesterhavsskolan.se
Administration, Tina Walter 0346 - 12220

tina.walter@hertigen.se

Kurator, Karin Mellin - mellin.karin@gmail.com

 

Studie- och yrkesvägledare, 

Linda Lundin

- l.lundin@vesterhavsskolan.se

Specialpedagog, Nina Kardell

Hemsida, Dennis Oredsson

 

-

n.kardell@vesterhavsskolan.se

d.oredsson@vesterhavsskolan.se

 

  

Adress

Vesterhavsskolan

Elvägen 4

311 40 Falkenberg

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies